S cieľom uľahčiť užívateľom používať našu stránku využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

Obchod

Spoločenské šaty:

NOVINKY

arr3Svadobná sezóna 2020Nádherné novinky v svadobnej móde pre rok 2020 :)     ... arr3Super ceny-tovar skladom 01/2020Super ceny na tovar skladom: https://www.diva-glamour.sk/tovar-skladom  ... arr3Zimná sezóna 2019Pridávame novinky pre zimnú sezónu 2019 - bundy, parky, kožušiny, čiapky, plesové, spoločenské,... arr3Nové novinky! 01/2019Eshop prebieha veľkou rekonštrukciou, po jeho dokončení budete mať možnosť výberu z úplne nových...

Zimné bundy:

KONTAKTY

Divaglamour
Ľ. Pavetitša 35
919 43 Cífer
napíšte nám
Jana Kramárová

Kto sme?
Vitajte, na našom eshope:

 ...milí návštevníci nášho eshopu Diva-Glamour,  Vy, čo ste tu prvý raz, vitajte a pozrite si všetky naše ponuky, nájdete ich zoradené v jednotlivých kategóriách a podkategóriách, aby ste mali lepší prehľad. Vy, čo ste tu už boli, teší nás, že ste opäť prišli. Našou snahou je ponúknuť Vám krásne, zaujímavé či luxusné produkty od oblečenia až po bytové doplnky.

 

Tento eshop Diva-Glamour je materskou stránkou a pod svojimi krídlami má produkty aj z našich ostatných eshopov. Teda tu na jednom mieste, akoby ste navštívili internetový obchodný dom! Okrem dámskych retro šiat, spoločenských a luxusných šiat, ale i exkluzívnych svadobných modelov, či princeznovských šiat pre deti, nájdete i noblesné zimné bundy a pravé kožušiny. Doplnili sme i doplnky pre Vašu domácnosť. Hlavne kúpeľňové batérie, sprchy, nádherné keramické misy a iné. Ponúkame tiež exkluzívny a 100% pravý taliansky nábytok barokového aj modernejšieho štýlu. Všetko pre náročných klientov.

 

Uvedomujeme si, že internetový obchod je v mnohom odlišný od kamenného obchodu. Preto sa chceme priblížiť k zákazníkom otvorením tzv. showroomu v Cíferi, uvádzaním reálnych fotografií, ktoré urobíme, keď nám príde tovar, či uverejnením ďakovných správ od našich klientov. Tento eshop je na trhu od roku 2011 a za tie roky sme získali veľa potrebných skúseností a tie chceme použiť len a len pre spokojnosť nášho klienta - nášho pána :)

 

Vaša Jana a Miroslav :)    


 

Eshop Showroom Cífer

 

diva

 

 

 

 

 

Zjk3MTE4