S cieľom uľahčiť užívateľom používať našu stránku využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

Obchod

Spoločenské šaty:

cena teraz: 779,00 EUR
na objednávku
cena teraz: 659,00 EUR
na objednávku
cena teraz: 629,00 EUR
na objednávku

NOVINKY

arr3Svadobná sezóna 2020Nádherné novinky v svadobnej móde pre rok 2020 :)     ... arr3Super ceny-tovar skladom 01/2020Super ceny na tovar skladom: https://www.diva-glamour.sk/tovar-skladom  ... arr3Zimná sezóna 2019Pridávame novinky pre zimnú sezónu 2019 - bundy, parky, kožušiny, čiapky, plesové, spoločenské,... arr3Nové novinky! 01/2019Eshop prebieha veľkou rekonštrukciou, po jeho dokončení budete mať možnosť výberu z úplne nových...

KONTAKTY

RoyalStores s.r.o.
Karpatske namestie 7770/10A
83106 Bratislava
tel: +421 951 453 234
napíšte nám
Jana Kramárová
osobné stretnutia - Piešťany

Kto sme?
Vitajte, na našom eshope:

 ...milí návštevníci nášho eshopu Diva-Glamour,  Vy, čo ste tu prvý raz, vitajte a pozrite si naše ponuky, nájdete ich zoradené v jednotlivých kategóriách a podkategóriách, aby ste mali lepší prehľad. Vy, čo ste tu už boli, teší nás, že ste opäť prišli. Našou snahou je ponúknuť Vám krásne, zaujímavé či luxusné produkty od sezónneho tovaru cez detské odevy slávnostného či princess štýlu až po exkluzívne svadobné šaty a doplnky.

 

Uvedomujeme si, že internetový obchod je v mnohom odlišný od kamenného obchodu. Preto hlavne nevesty, či deti, ktoré idú na prijímanie sú vítaní v našom súkromnom ateliéri v Piešťanoch, kde sa im osobne -individuálne venujeme. Rovnako tu prebiehajú skúšky šiat či ich prevzatie.  Na našom facebooku sme úzko spojení denno-denne s našimi klientami a priateľmi, uvádzaním reálnych fotografií a videí, ktoré urobíme, keď nám príde tovar, či práve dokončíme svadobný či detský model :) 

Tento eshop je na trhu od roku 2011 a za tie roky sme získali veľa potrebných skúseností a tie chceme použiť len a len pre spokojnosť nášho klienta - nášho pána :)

 

Vaša Jana a Miroslav :)    


 

Royal - Diva - Glamour 

diva

 

 

 

 

 

NDYyYWZi