S cieľom uľahčiť užívateľom používať našu stránku využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

Obchod

 

naše stránky:

www.mini-princess.sk

 

www.royalbathroom.sk

 

 

 

Spoločenské šaty:

cena teraz: 629,00 EUR
na objednávku
cena teraz: 619,00 EUR
na objednávku

NOVINKY

arr3Super ceny-tovar skladom 01/19Super ceny na tovar skladom: https://www.diva-glamour.sk/akcie-tovar-skladom  ... arr3Nové novinky! 01/2019Eshop prebieha veľkou rekonštrukciou, po jeho dokončení budete mať možnosť výberu z úplne nových... arr3Stále nové real foto - 01/2019Pridávame pre vás všetkých reálne foto tovaru, nájdete kliknutím na kategóriu FOTOGALERIA! Snažíme... arr3Naše eshopy sú tu pre vás:- www.diva-glamour.sk - www.mini-princess.sk - www.royalbathroom.sk      ...

KONTAKTY

Divaglamour
Ľ. Pavetitša 35
919 43 Cífer
napíšte nám
Jana Kramárová

Kontakty
Kontaktné informácie

 

Diva-Glamour.sk

Ľ. Pavetitša 35
919 43  Cífer
Slovenská republika

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka číslo 41425/T

e-mail:

  divaglamour.sk@gmail.com

Kontaktná osoba:  Jana Kramárová

 

Kontaktujte ma prosím e-mailom,  telefonicky neviem ihneď zareagovať na otázky o možnosti termínu dodania daného modelu, či možnosti farby a strihu, aktuálne ponúkanej veľkosti, ... to sú informácie, ktoré si vždy musím preveriť, preto potrebujem trošku času, čo sa pri telefonáte nedá korektne zodpovedať. Prosím o zachovanie histórie  mailu. Vždy si prosím prezrite i spamovú poštu - hlavne používatelia AZETu. Odpovedám vždy.

 

Chystáme pre vás tzv. showroom /už je takmer hotový/ - kde budete mať možnosť obzrieť si vzorky zimných búnd, kožušín, retro šiat, spodníc, svadobných šiat, detských šiat, šperkov...

Na možnosť termínu návštevy sa informujte v maily, nebude mať štandartné otváracie hodiny, ale budete mať možnosť prísť hlavne vo večerných či neobvyklých hodinách. Jednoducho vtedy, ak to bude vyhovovať Vám :)

 

IČO:  51 294 575

DIČ:  2120663600

 

 

 

NTRlNGI4NT